Літо під куполом цілий рік

ЗИМОВІ САДИ

Зимовий сад із басейном

Рай під склом

Зимовий сад - споруда з алюмінієвих профільних систем та скла неймовірної краси, дарує безмежні можливості насолоджуватися атмосферою літа цілий рік. Крім того, зимовий сад збільшує житлову площу та гармонійно доповнює архітектуру будинку. Алюмінієві профілі Reynaers і TS Aluminium дозволяють досягти повноцінної герметичності та заощадження тепла для комфортного знаходження біля басейну в будь-яку погоду.

Наші інженери не лише створюють проєкти зимових садів наповнених світлом та унікальним кліматом, а й повністю втілюють їх у життя, забезпечуючи усі необхідні інженерні системи.
Розкішні зимові сади з басейном та живими рослинами – запорука гармонійного відпочинку у будь-яку пору року.

Переваги зимового саду

Зимовий сад, свого роду прибудова для будинку, дозволяє використовувати басейн взимку у будь-якому температурному режимі. При розрахунку світлопрозорої конструкції враховується теплове навантаження, вентиляція, гідро та теплоізоляція, снігове навантаження, примикання до стіни будинку тощо.

Найчастіше, для цього виду накриття для басейнів використовується потрійне скління з розсувною системою відкривання або такою, що складається гармошкою. Крім того, у літні спекотні дні автоматична сонцезахисна система забезпечує збалансоване надходження світла до приміщення.

Популярні форми зимових садів

Власне виробництво та наявність кваліфікованого конструкторського відділу дає нам можливість створювати практично будь-яку конфігурацію зимового саду відповідно до вимог проєкту. Розмір, форма та висота такого навісу для басейну залежить від передбачуваної площі зони відпочинку, місця розташування, архітектури будинку та розміру басейну.

Нижче представлені форми зимових садів, які виготовляються найчастіше. Зимовий сад має мінімальний пристойний вигляд, який ідеально поєднується практично з будь-яким архітектурним стилем.
Не знаходите відповідну форму зимового саду в цих прикладах? Надішліть нам ваш проєкт або розкажіть чого душа бажає. Знання технології та досвід виготовлення світлопрозорих конструкцій, а також любов до нестандартних завдань, дозволяє нам реалізовувати найскладніші та найкреативніші проєкти.