Вічна краса французького каменю

ОБРОБКА ТЕРАСИ НАТУРАЛЬНИМ КАМЕНЕМ

Декоративний камінь для терас

Дивовижне поєднання міцності та вишуканості

Сьогодні відкрита, грамотно спроєктована та виготовлена ​​тераса на внутрішньому дворі будинку набуває все більшої значущості у проведенні дозвілля всієї родини. Особливо коли
сад, тераса з басейном та будинок,
виконані в єдиному стилі та гармонійно доповнюють один одного.

Французький камінь Pierra - екологічний, природний та довговічний матеріал, за допомогою якого ділянка стає неповторною: бортовий камінь для басейну, бруковані доріжки, вишукані фонтани та колони, масивні плити вигадливих фактур та актуальних кольорів. У нашому шоурумі представлений повноцінний асортимент оригінальної продукції Pierra, де ви зможете подивитися все наживо, а наші фахівці допоможуть підібрати найбільш вдалий вигляд каменю для вашого проєкту.
Естетика копінгового каменю Pierra помножена на функціонал та якість дозволяє створювати нам воістину комфортні тераси для повноцінного відпочинку.
Переваги копінгового каменю Pierra

Камінь для оздоблення борту басейну

Естетично привабливий та практичний матеріал для обробки периметра борту будь-якого басейну. Крім красивого оформлення, камінь Pierra виконує функцію хвилевідбійника, який захищає людей від розбризкуваної води та аквазону від утворення калюж, повертаючи воду назад в басейн. Плоский край, хвилеподібний, прямий бортовий камінь або радіусний різних розмірів і кольорів, адаптуються до будь-якого дизайну, прикрашаючи екстер'єр будинку.

Камінь для оздоблення тераси

Створіть відповідну зону відпочинку за допомогою декоративного каменю для тераси Pierra. Довговічний, надійний та практичний матеріал довів свою якість та високі характеристики при укладанні на вулиці у кліматичних умовах України. Ми пропонуємо широкий асортимент стилів та фактур каменю різних розмірів, які гармонійно доповнюють сучасні та класичні екстер'єри. Крім того, виконуємо весь цикл робіт з облаштування тераси: від створення проєкту та укладання каменю до ландшафтного дизайну та висадки рослин.

Декоративне оформлення ландшафту

Підкреслити красу вашого саду та ландшафтного дизайну, в який вкладається стільки особистого часу та частинка душі, допоможуть декоративні елементи Pierra. Їхня тепла кольорова гама натуральних відтінків та колоритні фактури, допоможуть облаштувати 100% індивідуальний простір для максимальної насолоди відпочинком у вашому саду. Витончені фонтани для саду, масивні колони, акуратні клумби, камінь для садової доріжки й навіть оздоблення фасаду створюють справді неповторний архітектурний ансамбль.
Відвідайте наш шоурум де ви зможете подивитися всі зразки наживо, вибрати та купити камінь для тераси, щоб створити зону відпочинку за своїм бажанням