Висока культура роботи з деревом
ПАНЕЛІ З ДЕРЕВА

Стінові панелі з дерева

Дихання природи у вашому дизайні

Уявіть, як ви входите у приміщення та запах натурального дерева в оточенні гармонійного дизайну, наче обіймають вас своїм теплом та затишком. Все завдяки тому, що дерево зберігає в собі енергію та красу природи. Стінові панелі з масиву або шпону цінних порід дерева - екологічний та "живий" матеріал. Шляхетний дуб, мальовничий ясен, тик, горіх чи сосна, у дбайливих руках наших майстрів набувають форми ваших ідей.

Проста геометрія, фактурні поверхні, природні візерунки чи кубічні форми – вибір за вами. Знання матеріалів та технологій виготовлення, а також любов до нестандартних завдань, дозволяє нам реалізовувати найскладніші та найкреативніші проєкти, зберігаючи унікальний почерк дизайнера інтер'єру та бюджет замовника.
Стінові панелі із масиву дерева
Натуральне дерево в інтер'єрі завжди вказує на статус власника і відмінний смак автора проєкту. Елегантні форми, блискуча чи матова поверхня, динамічна композиція чи виразна класика – вибір за вами. Природний вид деревини, відсутність видимих кріплень, швидкий монтаж. А головне, можливість виготовлення практично будь-якої форми та розміру, дозволяють нам створювати вишукані панелі для ваших інтер'єрних шедеврів.
Серія Pixel
Мозаїка з масиву у формі ромбів, прямокутників або бджолиних стільників гармонійно виглядає в інтер'єрах різного стилю, таких як лофт, сучасний, еко, фьюжн і т.п. Прекрасно підходять для декорування стін у приватних та комерційних приміщеннях.
Яскрава виразна фактура серії стінових панелей Extra-line змінює сприйняття простору, стираючи його межі. Приголомшлива структура ліній та натуральний колір – оригінальне рішення для створення ефектних акцентів в інтер'єрі.
Серія Extra-line
Серія Exotic
Ажурні панелі Exotic створені талановитими дизайнерами та дбайливими руками наших майстрів із масиву дерева, покликані розповідати дивовижні історії природи у сучасному інтер'єрі.
Неповторна структура панелей серії Loft створена дивовижним художником – самою природою. Ми постаралися максимально зберегти текстуру та навіть запах дерева для створення унікальних інтер'єрів.
Серія Loft
Шпоновані панелі МДФ
Основою цього типу стінових панелей виступають плитні матеріали: МДФ, фанера чи ДСП. На основу збирається і клеїться натуральний шпон, тонується і покривається спеціальним захисним лаком. Завдяки цьому панелі для стін знаходять впізнавану фактуру природного матеріалу, зберігаючи в приміщенні природний клімат.
Серія Geometry
Вишукана простота геометричних шпонованих панелей, виразність ліній, природні кольори та непередбачувані текстури - фундаментальна основа сучасного інтер'єру
Вирішує завдання обробки поверхні в єдиній площині з прихованими дверима та плінтусом, гармонійно доповнюючи інтер'єр.
Серія Integral
Серія Art 3D
Стінові 3D панелі складаються з елементів об'ємної форми, різних розмірів, що створює цей 3D-ефект: стіна стає немов доповненим простором.
Стінові панелі з ювелірним гравіюванням – яскравий акцент у декоруванні стін, який може стати окрасою переговорної кімнати, вітальні, кабінету та інших функціональних зон.
Серія Decor
Серія Classic
Великоформатні стінові панелі облицьовані шпоном деревини цінних порід, мають абсолютно гладку поверхню з непередбачуваною фактурою дерева. Простий та універсальний дизайн доповнює практично будь-який стиль інтер'єру.
Неймовірно красиві панелі з декоративним LED-підсвічуванням створюють відчуття, що елементи ніби ширяють над площиною стіни. Декоративні панелі Multilevel укомплектовані всією необхідною електричною фурнітурою, включаючи LED-стрічку, блоки живлення та керування.
Серія Multilevel
Не знаходите відповідну форму панелей у наших колекціях? Надішліть нам ваш проєкт або розкажіть чого душа бажає. Знання технології та досвід виготовлення виробів з дерева, а також любов до нестандартних завдань, дозволяє нам реалізовувати найскладніші та найкреативніші проєкти.