Висока культура роботи з деревом
ПАНЕЛІ З ДЕРЕВА

Стінові панелі з дерева

Дихання природи у вашому дизайні

Уявіть, як ви входите у приміщення та запах натурального дерева в оточенні гармонійного дизайну, наче обіймають вас своїм теплом та затишком. Все завдяки тому, що дерево зберігає в собі енергію та красу природи. Стінові панелі з масиву або шпону цінних порід дерева - екологічний та "живий" матеріал. Шляхетний дуб, мальовничий ясен, тик, горіх чи сосна, у дбайливих руках наших майстрів набувають форми ваших ідей.

Проста геометрія, фактурні поверхні, природні візерунки чи кубічні форми – вибір за вами. Знання матеріалів та технологій виготовлення, а також любов до нестандартних завдань, дозволяє нам реалізовувати найскладніші та найкреативніші проєкти, зберігаючи унікальний почерк дизайнера інтер'єру та бюджет замовника.
Стінові панелі із масиву дерева

Стінові панелі із масиву дерева

Натуральне дерево в інтер'єрі завжди вказує на статус власника і відмінний смак автора проєкту. Елегантні форми, блискуча чи матова поверхня, динамічна композиція чи виразна класика – вибір за вами. Природний вид деревини, відсутність видимих кріплень, швидкий монтаж. А головне, можливість виготовлення практично будь-якої форми та розміру, дозволяють нам створювати вишукані панелі для ваших інтер'єрних шедеврів.

Серія Pixel

Мозаїка з масиву у формі ромбів, прямокутників або бджолиних стільників гармонійно виглядає в інтер'єрах різного стилю, таких як лофт, сучасний, еко, фьюжн і т.п. Прекрасно підходять для декорування стін у приватних та комерційних приміщеннях.
Яскрава виразна фактура серії стінових панелей Extra-line змінює сприйняття простору, стираючи його межі. Приголомшлива структура ліній та натуральний колір – оригінальне рішення для створення ефектних акцентів в інтер'єрі.

Серія Extra-line

Серія Exotic

Ажурні панелі Exotic створені талановитими дизайнерами та дбайливими руками наших майстрів із масиву дерева, покликані розповідати дивовижні історії природи у сучасному інтер'єрі.
Неповторна структура панелей серії Loft створена дивовижним художником – самою природою. Ми постаралися максимально зберегти текстуру та навіть запах дерева для створення унікальних інтер'єрів.

Серія Loft

Шпоновані панелі МДФ

Шпоновані панелі МДФ

Основою цього типу стінових панелей виступають плитні матеріали: МДФ, фанера чи ДСП. На основу збирається і клеїться натуральний шпон, тонується і покривається спеціальним захисним лаком. Завдяки цьому панелі для стін знаходять впізнавану фактуру природного матеріалу, зберігаючи в приміщенні природний клімат.

Серія Geometry

Вишукана простота геометричних шпонованих панелей, виразність ліній, природні кольори та непередбачувані текстури - фундаментальна основа сучасного інтер'єру
Вирішує завдання обробки поверхні в єдиній площині з прихованими дверима та плінтусом, гармонійно доповнюючи інтер'єр.

Серія Integral

Серія Art 3D

Стінові 3D панелі складаються з елементів об'ємної форми, різних розмірів, що створює цей 3D-ефект: стіна стає немов доповненим простором.
Стінові панелі з ювелірним гравіюванням – яскравий акцент у декоруванні стін, який може стати окрасою переговорної кімнати, вітальні, кабінету та інших функціональних зон.

Серія Decor

Серія Classic

Великоформатні стінові панелі облицьовані шпоном деревини цінних порід, мають абсолютно гладку поверхню з непередбачуваною фактурою дерева. Простий та універсальний дизайн доповнює практично будь-який стиль інтер'єру.
Неймовірно красиві панелі з декоративним LED-підсвічуванням створюють відчуття, що елементи ніби ширяють над площиною стіни. Декоративні панелі Multilevel укомплектовані всією необхідною електричною фурнітурою, включаючи LED-стрічку, блоки живлення та керування.

Серія Multilevel

Не знаходите відповідну форму панелей у наших колекціях? Надішліть нам ваш проєкт або розкажіть чого душа бажає. Знання технології та досвід виготовлення виробів з дерева, а також любов до нестандартних завдань, дозволяє нам реалізовувати найскладніші та найкреативніші проєкти.