Оптимальна температура для
вашого комфорту

КОНДИЦІЮВАННЯ

Системи кондиціювання

Тільки ви вирішуєте, скільки градусів

Продуктивність та настрій людини безпосередньо залежить від температури повітря у приміщенні. Офіс, цех, будинок чи квартира – не має значення! І коли традиційного провітрювання замало, на допомогу приходить кондиціонер – універсальний рятувальник від спеки та холоду, незамінний та відповідальний за погоду у будинку.

Вентиляція, системи кондиціювання, опалення тепловими насосами, зволоження та очищення повітря – все це абсолютно наш профіль. В один прийом ми закрутимо вирву взаємодії всіх цих систем раціонально та вигідно для замовника.
У команді Клевер є фахівці з усіх кліматичних сфер - вентиляції, кондиціювання та опалення. Це дозволяє створювати комплексні проекти систем та інтегрувати системи одна в одну. Таким чином ви отримуєте реалізацію всіх кліматичних систем в одній компанії.

Кондиціювання та вентиляція - одне й теж?

Ні! Попри маркетингові міфи про те, що кондиціонер може "підмішувати чисте повітря" - кондиціювання відповідає лише за температуру. Свіже повітря в приміщенні та його якість – справа вентиляції.

Щоб система кондиціонування справлялася з охолодженням на 100% - спочатку проводиться розрахунок! І розрахунок залежить від площі приміщення, потужності обладнання та місця розміщення внутрішніх та зовнішніх блоків. Після цього наші фахівці підбирають відповідне обладнання, оптимальні за потужністю для конкретного об'єкта. Зрозуміло, ми враховуємо бюджет та поставлені завдання.
Як вибрати кондиціонер для приватного будинку та квартири
Рішення для ефективного кондиціювання у промислових цілях
Чилери
Навіщо потрібен чиллер і як він працює? Ця система кондиціонування влаштована з холодильної машини, яка виробляє холодну та теплу рідину. Далі рідина передається трубами до фанкойлів, охолоджує або нагріває приміщення великої площі. Плюс цієї системи в тому, що для охолодження величезної будівлі можна використовувати лише одну холодильну машину. А деякі моделі можуть працювати в режимі теплового насоса та додатково виробляти гарячу воду. Чилери встановлюються зазвичай на даху і не займають багато місця.
Фанкойли
А що ж таке фанкойл у системі кондиціювання та для чого? Простий пристрій, переважно касетного типу, працює за принципом теплообмінника. З чиллера на фанкойли подається охолоджена/підігріта рідина, яка віддає тепло/холод повітрю. А спеціальний пристрій у фанкойлі рівномірно розподіляє це повітря у приміщенні. У системі кондиціювання промислового масштабу фанкойл – невіддільна частина. Крім того, їх використовують для осушення та циркуляції повітря у системі кондиціювання.
Руфтопи (дахові кондиціонери)
Руфтопи часто встановлюються на дахах, стабілізують циркуляцію та повітрообмін на максимальних площах. Найчастіше руфтопи використовують у торгових центрах, фабриках та стадіонах. По суті, руфтоп – це сполучний елемент між холодильною машиною (чилером) та центральним кондиціонером або фанкойлом. Він досить універсальний, оскільки одночасно може розподіляти холодне повітря як системи кондиціонування, так і вентиляції. Завдяки цьому температура та якість повітря у приміщеннях завжди оптимальні.
Мультизональна VRV/VRF система кондиціювання
Ця універсальна система підійде для промислових будівель із великою кількістю окремих приміщень. В одному потрібна прохолода, в іншому – підігрів. Мультизональні системи VRV/VRF справляються із цією проблемою ідеально. Одночасно можна встановити до 4 зовнішніх та до 64 внутрішніх блоків того виду, який вам підходить (підлоговий, настінний, канальний). Таким чином, витрата електроенергії буде оптимальною, оскільки обсяг холодоагенту, що надходить в блоки, повністю контролюється вами через мережеве, центральне або індивідуальне управління.
Наші фахівці допоможуть вам грамотно розподілити бюджет та вибрати оптимальну систему кондиціювання, виходячи з технічних характеристик та особливостей приміщення.
Етапи виконання робіт
Проєктування
  • виїзд консультанта на об'єкт
  • допомога у виборі обладнання залежно від типу приміщення та побажань клієнта
  • складання кошторису проєкту з урахуванням монтажу
  • проєктування
  • розробка схеми монтажу
  • індивідуальний контроль за етапами роботи та фінансова звітність
  • експертиза вже існуючих проєктів
  • здавання проєкту системи кондиціювання "під ключ"
  • подальше сервісне обслуговування та діагностика систем
Монтаж систем кондиціювання
Компанія "Клевер" зібрала найкращих експертів, які володіють мистецтвом монтажу вентиляційних систем, опалення та кондиціювання. Особливу увагу ми приділяємо з'єднанню з електропостачанням та теплоносієм. Адже від якості проведених робіт залежить як створення потрібного ефекту, а й розмір витрат за обслуговування. Після завершення робіт ми запускаємо системи в експлуатацію та надаємо необхідну документацію. За потреби проводиться сервісне обслуговування.
Сервісне обслуговування
Сервіс – це коли клієнт отримує те, що хоче та коли хоче. Наша команда готова оперативно виїхати до вас на об'єкт, провести якісну діагностику систем кондиціювання та вентиляції. Крім того, ми проведемо періодичну профілактику та повний цикл сервісного обслуговування після завершення гарантійного терміну.
Отримати консультацію фахівців, дізнатися вартість, замовити проєкт систем кондиціювання та монтаж, можна телефоном або в нашому шоурумі