Біо-басейни та ставки
Пориньте у світ живої природи,
де панує цілюща краса і гармонія

Біобасейни та ставки

Натхненні природою. Створенні людиною.

Уявіть, як після важкого робочого дня і галасливого мегаполіса, ви поринаєте в приємну живу воду, легко плаваєте відчуваючи її м'якість своєю шкірою, повністю насолоджуючись відчуттями.

Тепер утримуйте це почуття, це задоволення та уявіть, що ви знаходитесь у своєму саду, а саме у власному природному басейні.

Подібно до натурального озера, наші біобасейни та ставки не вимагають абсолютно ніякого хлору чи солі. Вода в них залишається кристально чистою та безпечною завдяки грамотно спланованій живій екосистемі водних рослин та біологічних фільтрів.
Екобасейни та ставки - це гармонійне поєднання сучасної архітектури та мальовничої чарівності дикої природи.
Види екобасейнів
Природні плавальні басейни імітують натуральні ставки та озера, запозичуючи принцип біологічного очищення живої природи. Наші фахівці з ландшафту ретельно планують посадку водних рослин, створюючи спеціальну зону регенерації, яка забезпечує чистоту та прозорість води. Екорослини та гравій у зоні регенерації не лише насичують воду киснем та мікроорганізмами, а діють як живі фільтри та органічні дезінфікуючі засоби. Природньо вони безперервно фільтрують воду через кореневу систему, очищаючи й збагачуючи її поживними речовинами.
Живі басейни зовні майже відрізняються від традиційних. Вони не мають рослинної зони, їх можна також накривати, підігрівати та оснащувати атракціонами. Їхня головна відмінність - біологічна система фільтрації. Замість зони регенерації з живою флорою, необхідною для біобасейнів, вода проходить через біологічний і фосфорний фільтр, де забираються всі органічні домішки, що викликають каламутність води. Потім біологічно очищена, вона повертається у басейн. Результат – кристально чиста, здорова вода без хімікатів. Чарівність біологічної фільтрації в тому, що її можна встановити на будь-який вид басейну, навіть що існує.
Довільна форма плавальних біоставків ідеально вписується в ландшафт будь-якого будинку, доповнюючи чарівність дикої природи. Як і наші біобасейни, ставки мають зону регенерації з привабливими водними рослинами та систему циркуляції, щоб вода завжди залишалася чистою та здоровою. Їхні головні переваги - різноманітність форм і порівняно низька вартість, оскільки при виготовленні ставка, бетонування чаші не потрібно і гідроізоляційні матеріали укладаються на ґрунт. Завершальним штрихом натурального водоймища є камені й валуни, а милі скульптури та садові меблі перетворить ваш сад на розкішну гавань.
Насолоджуйтесь приголомшливим плаванням у натуральній воді, відпочиваючи у чарівній оазі живої природи у власному будинку. Вам сподобається спостерігати за птахами, що купаються, і райдужними бабками ширяють над вашим басейном оточеним ліліями, очеретом, ірисом і незабудками.
Реставрація старих басейнів та ставків
Якщо у вас є втомлений від хлору та часу басейн або ставок, який втратив зовнішній вигляд і герметичність, а обладнання частково не працює або зовсім вийшло з ладу, не поспішайте його закопувати - це чудова основа для створення красивого природного басейну з кришталево чистою, здоровою водою та мальовничими рослинами.
Все досить просто!
1
Спочатку ми досліджуємо
та проводимо необхідну реконструкцію чаші басейну.
2
Модифікуємо систему
водопостачання та технічне приміщення для встановлення біофільтра.
3
Добудовуємо до басейну
зону регенерації для висадки рослин та укладаємо гідроізоляційні матеріали.
4
І нарешті, засаджуємо
ретельно підібрані водні рослини з певним ступенем витривалості для нашого регіону.
Надішліть нам кілька фотографій вашої ділянки та ми надамо вам оригінальні рішення, які допоможуть створити практичний та затишний оазис для вашого відпочинку.
Кожен проєкт для нас, немов дитина - вимагає уваги, любові та копіткої праці: від проєктування та будівництва природних водойм до створення ландшафтного дизайну та повноцінного облаштування прибудинкової території.