Інженерна досконалість
втілена в дереві, металі та склі
БУДІВНИЦТВО СХОДІВ

Сучасні сходи

Від конструктиву до гармонії стилю

Безумовно, сходи - це функціональний елемент, головним завданням яких є фізичне з'єднання вертикальних відстаней. І якщо вікна заведено вважати очима будинку, то сходи - безперечно його скелет зі сталі, дерева та скла. Від невеликих гвинтових, підвісних, на косоурах або консольних поверхах, що з'єднують, до приголомшливих вигнутих і складних - сходи покликані бути центральним елементом будівлі.

Саме сходи – частина інтер'єру, яка задає стиль приміщенню та відображає характер та смак власника. Тоді як багато сходів є лише функціональним елементом, захованим у кутку або за стінами коридору, нам подобається використовувати весь потенціал конструкцій. Продуктивна взаємодія наших інженерів з провідними архітекторами дозволяє нам створювати зручні, безпечні та надійні сходи, гідні захоплення.
Любимо створювати нестандартні рішення для приватних та комерційних приміщень, в яких сходи є естетичним та ергономічним архітектурним твором
Види сходів
Огородження
Маючи у своєму розпорядженні так багато функціональних та декоративних можливостей, наші інженери грамотно зонують область примикання сходів у верхній частині. Зберігаючи повітря і світло в приміщенні, майстерно поєднують огородження та балюстраду до сходового маршу із загальною концепцією інтер'єру та забезпечують безпечний спуск усім членам сім'ї.
Комбіновані
Комбіновані огорожі найчастіше виконуються з дерева та скла, які також використані у внутрішній обробці приміщення. Завдяки чому огорожа природно вписується в загальну концепцію інтер'єру.
Огородження з дерева
Класичне рішення для огородження сходів. Натуральний масив із приємною текстурою деревини надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд і чудово поєднується практично з будь-яким стилем інтер'єру.
Цілісне скло
Для скляного огородження використовується прозоре гартоване скло. Це дозволяє максимально «розчинити» сходову огорожу у просторі. Гармонійно поєднується практично з будь-якими видами сходів.
Нержавіюча сталь
На відміну від дерев'яних баляс, металеві огорожі виглядають ажурнішими та зовсім не перекривають світло. Для сучасних сходів використовується горизонтальне та вертикальне розміщення леєрів, а також металеві троси.
Ковані
Елітна авторська огорожа, яка виготовляється на замовлення за індивідуальним ескізом. Ажурні та художні ковані візерунки задають тон всьому інтер'єру та підкреслюють смак домовласника.
Ціліснометалічні
Ціліснометалеві брутального вигляду листи розташовуються по всій довжині сходового маршу. Ніякого декоративного оформлення чи кування. Форма огорожі обігрує геометричний мотив та створює унікальний елемент інтер'єру.
Не знаходите відповідні сходи в наших колекціях? Надішліть нам ваш проєкт або розкажіть чого душа бажає. Знання технології та досвід виготовлення виробів з дерева, а також любов до нестандартних завдань, дозволяє нам реалізовувати найскладніші та найкреативніші проєкти.