Інженерна досконалість
втілена в дереві, металі та склі
БУДІВНИЦТВО СХОДІВ

Виготовлення сходів

Від конструктиву до гармонії стилю

Безумовно, сходи - це функціональний елемент, головним завданням яких є фізичне з'єднання вертикальних відстаней. І якщо вікна заведено вважати очима будинку, то сходи - безперечно його скелет зі сталі, дерева та скла. Від невеликих гвинтових, підвісних, на косоурах або консольних поверхах, що з'єднують, до приголомшливих вигнутих і складних - сходи покликані бути центральним елементом будівлі.

Саме сходи – частина інтер'єру, яка задає стиль приміщенню та відображає характер та смак власника. Тоді як багато сходів є лише функціональним елементом, захованим у кутку або за стінами коридору, нам подобається використовувати весь потенціал конструкцій. Продуктивна взаємодія наших інженерів з провідними архітекторами дозволяє нам створювати зручні, безпечні та надійні сходи, гідні захоплення.
Любимо створювати нестандартні рішення для приватних та комерційних приміщень, в яких сходи є естетичним та ергономічним архітектурним твором

Види сходів

Скляні сходи

Легкі, напрочуд міцні конструкції з характерним блиском, грою світла та легкістю - міцний союз скла та сталі. Сходи збираються із загартованих удароміцних багатошарових скел під назвою триплекс, скріплених між собою особливими полімерами. Іноді людській свідомості буває не просто звикнути до того, що за прозорою, візуально легкою конструкцією можна сміливо ходити і навіть розміщувати на ній важкі предмети. По міцності скляні не поступаються металевим та бетонним сходам. Багатошарове скло може бути доповнене контурними або точковими світлодіодними стрічками. Таке підсвічування не тільки посилює видимість сходів, але й створює приємну атмосферу.

Спіральні сходи на тятивах

Справжній витвір мистецтва та найскладніший тип конструктиву у нашій практиці. Вони зачаровують своєю формою та ергономікою. Плавний вигин сходового маршу в поєднанні з ритмічністю щаблів вносять динаміку в статичний інтер'єр, наголошують на індивідуальності і візуально збільшують глибину простору. На відміну від гвинтових, спіральні сходи немає центральної опори. Підставою служать тятиви - опорні балки, що проходять по всій довжині маршу і підтримують щаблі в торцях. Завжди обладнуються поручнями, а грамотний розрахунок висоти маршу, кількість і розмір сходів дозволяє нам створювати не тільки ефектні сходи, але і максимально зручні для підйому і спуску.

Металеві сходи на відкритому каркасі

Сходи на металевому каркасі – це практичні конструкції для переміщення між поверхами житлових будинків та комерційних приміщень. Основним опорним елементом є суцільний або повторювальний контур сходів косоур, в центрі або з боків сходів. Завдяки продуманому та якісно звареному металокаркасу, конструкція виходить не лише довговічною, а й витонченою, "повітряною". Саме такі запити найчастіше ми чуємо від наших замовників. Метал відмінно поєднується з різними видами оздоблення, такими як скло, дерево та камінь. Враховуючи побажання замовника, ми розробляємо індивідуальний проєкт та виготовляємо сходи відповідно до вимог безпеки, естетики та комфорту.

Гвинтові сходи з опорним стовпом

Від маленьких, вузьких та функціональних до великих, скульптурних та дивовижних – гвинтові сходи є головним елементом приміщення. Унікальний конструктив складається з центральної стійки, одностороннього поручня та забіжних сходинок, що кріпляться по спіралі до головної опори. Внаслідок вертикального підйому та мінімальної площі розміщення – близько 1,5 м2, гвинтові сходи – відмінне рішення для багаторівневих квартир, невеликих приватних та комерційних приміщень. Вигнуті поверхні, звивисті лінії та сучасні матеріали дарують необмежені можливості для творчості, що дозволяє нам створювати воістину чудові конфігурації.

Класичні сходи з дерева

Респектабельні класичні сходи виготовляються з масиву твердих порід дерева з різьбленими балясинами та ажурними вхідними стовпами. У продуманому класичному інтер'єрі – сходи, двері, стінові панелі та меблі утворюють гармонійний ансамбль. Шляхетний вид дуба, ясеня чи горіха створює затишну атмосферу та підкреслює статус домовласника. Розробляючи проєкт дерев'яних сходів, супутніх меблів та панелей з дерева, ми приділяємо особливу увагу безпеці. Надійна фурнітура та елементи кріплення забезпечують цілісність і довговічність конструкції. Крім того, ми допомагаємо грамотно організувати драбинний простір для ефективного використання корисної площі.

Консольні сходи

Консольні сходи без видимого каркаса і підступів максимально пропускають світло і здається, ніби "парять" у повітрі. Ідеально вписується в мінімальний дизайн інтер'єру будь-якого будинку чи квартири, особливо у випадку обмеженого простору. Попри видиму легкість і легкість консольні сходи досить складна конструкція, що вимагає посиленого кріплення в міцну стіну, що несе. При точному розрахунку розподілу навантаження кожен ступінь витримує вагу до 150 кг. Кріпитися в стіну за допомогою спеціальних кронштейнів та металевих опор. Для комфортного підйому та спуску можна встановити поручень уздовж стіни або відкриті огорожі.
Огородження

Огородження

Маючи у своєму розпорядженні так багато функціональних та декоративних можливостей, наші інженери грамотно зонують область примикання сходів у верхній частині. Зберігаючи повітря і світло в приміщенні, майстерно поєднують огородження та балюстраду до сходового маршу із загальною концепцією інтер'єру та забезпечують безпечний спуск усім членам сім'ї.

Огородження для сходів

Комбіновані

Комбіновані огорожі найчастіше виконуються з дерева та скла, які також використані у внутрішній обробці приміщення. Завдяки чому огорожа природно вписується в загальну концепцію інтер'єру.

Огородження з дерева

Класичне рішення для огородження сходів. Натуральний масив із приємною текстурою деревини надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд і чудово поєднується практично з будь-яким стилем інтер'єру.

Цілісне скло

Для скляного огородження використовується прозоре гартоване скло. Це дозволяє максимально «розчинити» сходову огорожу у просторі. Гармонійно поєднується практично з будь-якими видами сходів.

Нержавіюча сталь

На відміну від дерев'яних баляс, металеві огорожі виглядають ажурнішими та зовсім не перекривають світло. Для сучасних сходів використовується горизонтальне та вертикальне розміщення леєрів, а також металеві троси.

Ковані

Елітна авторська огорожа, яка виготовляється на замовлення за індивідуальним ескізом. Ажурні та художні ковані візерунки задають тон всьому інтер'єру та підкреслюють смак домовласника.

Ціліснометалічні

Ціліснометалеві брутального вигляду листи розташовуються по всій довжині сходового маршу. Ніякого декоративного оформлення чи кування. Форма огорожі обігрує геометричний мотив та створює унікальний елемент інтер'єру.
Не знаходите відповідні сходи в наших колекціях? Надішліть нам ваш проєкт або розкажіть чого душа бажає. Знання технології та досвід виготовлення виробів з дерева, а також любов до нестандартних завдань, дозволяє нам реалізовувати найскладніші та найкреативніші проєкти.