Елегантність дерева непідвладна часу

ОБРОБКА ТЕРАСИ НАТУРАЛЬНИМ ДЕРЕВОМ

Палубна дошка для обробки терас

Чарівний оазис із природного матеріалу

Що можна порівняти з багатством натурального дерева? Його розкішними візерунками на поверхні дошки, теплими квітами та п'янким ароматом. Затишна тераса з натурального дерева не тільки підвищує вартість вашої нерухомості, та й розширює житловий простір, гармонійно поєднуючи будинок з живою природою ділянки. Будь-яку породу дерева з нашого асортименту ви покладете до своїх ніг, при правильному догляді палубна дошка довгі роки збереже пристойний вигляд.

Ми знаємо, наскільки важливо для вас отримати естетично привабливу, довговічну та безпечну терасу та пропонуємо лише якісну, перевірену терасну дошку екзотичних порід дерева. Крім того, ми виконуємо комплексну реалізацію проєкту: від будівництва до оздоблення тераси "під ключ" приватних та комерційних об'єктів.
Найкращі рішення з натурального дерева для зовнішнього оздоблення терас, фасадів будівлі, пляжної зони біля басейну, патіо, ресторанів та тераси на даху.

Види терасної дошки з дерева

Натуральний декінг Ravaioli

Якщо ви цінуєте благородний вид дерева, довговічність та окупність інвестицій, то вибір натуральної італійської дошки Ravaioli – виправдане рішення, яке ви можете ухвалити з упевненістю. Понад 10 видів екзотичної деревини вищого ґатунку твердих порід дерева перетворюють будь-який ландшафт та архітектуру загалом. І не турбуйтеся про атмосферні дії. Завдяки спеціальній обробці для захисту деревини, дошка Ravaioli відрізняється підвищеною стійкістю до погодних умов, пошкодження комахами та механічним навантаженням. І все це, при винятково простому обслуговуванні. Крім того, палубна дошка абсолютно безпечна для здоров'я людини та навколишнього середовища.
Переваги терасної дошки Ravaioli

Породи дерева та кольору терасної дошки Ravaioli

Для виробництва терасної дошки Ravaioli використовують масив екзотичних порід дерева, які підходять для експлуатації в умовах температурних коливань. Тік, мербау, ярра, гарапія, бамбук, масарандуба, ангел, секвоя та ін. - Деревина стійка до УФ-випромінювань, від природи міцна і вологостійка. З цим настилом створюються унікальні проєкти терас, аквазони біля басейнів та причали, сади та патіо, тераси на даху, облицьовуються сходи, фасади приватних та комерційних будівель по всьому світу, що знаходяться у різних кліматичних умовах. Дошки мають різну довжину від 0,90 до 4,5 м та ширину від 9 до 15 см залежно від породи дерева та з різними видами кріплення.
Породи дерева
Ріновуд (Rhinowood)
це запатентована терасна дошка Ravaioli із натурального дерева, продукт нового покоління. Єдина у своєму роді дошка, яку не потрібно обробляти олією чи розкривати лаком. Обслуговування зводиться до миття водою під натиском, у якому змінюється колір дошки від сріблястого до насичено бурштинового. Має мальовничу структуру волокон та хаотично рифлену поверхню. Внаслідок неймовірної міцності цієї дошки, стійкості до атмосферних впливів та розкішного зовнішнього вигляду дуже популярна у сучасному дизайні та архітектурі, а також у будівництві та оздобленні яхт, причалів, терасних систем та оздобленні фасадів.
Види кріплення
  • З'єднання паз-гребінь
  • P04 Класичне фрезерування
  • P02 Симетричне фрезерування
  • LB Гладкий округлий профіль
  • P02 Рифлена поверхня
  • P01 Гладкий рівний профіль
  • P03 Приховане фрезерування
  • Зріз профілю під 90º

Монтаж палубної дошки

Щоб ваша тераса мала респектабельний вигляд і в процесі експлуатації тішила вас довгі роки, крім якісної дошки Ravaioli необхідний грамотний монтаж усієї терасної системи. Наші спеціалісти укладають терасну дошку з дотриманням усіх технологічних норм на бетонну основу, металоконструкцію або експлуатовану покрівлю із заздалегідь спланованою системою водовідведення, гідроізоляції та природною вентиляцією. Крім відмінної якості, дошку Ravaioli можна укладати класичним способом на спеціальні лаги або регульовані опори, за допомогою системи швидкого кріплення кліпсами Easy Click або готовими модулями.
Види кріплення дошки Ravaioli
Зв'яжіться з нами зручним способом і наші фахівці допомагатимуть вам протягом усього процесу: від кваліфікованої консультації, розробки проекту тераси та вибору деревини до завершення монтажних робіт та здачі об'єкту