Комфортний відпочинок у будь-яку погоду

ПАВІЛЬЙОН ДЛЯ БАСЕЙНУ

Павільйон для басейну

Ергономічність. Комфорт. Безпека.

Розсувні павільйони для басейнів створюють ідеальні умови, щоб ви могли не тільки плавати насолоду, але й комфортно виходити з води в будь-яку погоду. Крім того, такий вид накриття для басейнів захищають воду від сміття та опадів, зберігають дорогоцінне тепло, забезпечують безпеку для дітей від випадкового падіння у воду та головне, продовжують купальний сезон з квітня по листопад.

Таким чином, мобільні павільйони із полікарбонату повністю відповідають на питання про те, чим накрити басейн.
Любимо знаходити рішення складних завдань для басейнів приватного та комерційного призначення, в яких павільйон є естетичним та ергономічним архітектурним твором

Переваги павільйонів для басейну

Садовий павільйон складається з міцного полікарбонату (стільникового або монолітного), найкращих європейських виробників: Marlon, Makrolon, Arla та алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, колір якого вибирається за бажанням згідно з таблицею RAL. Мобільні секції легко збираються ковзаючи по рельсах, займаючи мінімальну кількість місця. Розсувні навіси відповідають європейським стандартам якості EN ISO 9001:2008 та BS EN ISO 9001:2015 та витримують будь-які примхи погоди: снігові та вітрові навантаження, різкі перепади температури та навіть великий град. Кожен павільйон, який ми встановлюємо, має гарантійний паспорт та серійний номер виробу.

Популярні форми розсувних павільйонів

Вибрати відповідну форму і розмір павільйону досить просто - все залежить від розміру басейну, передбачуваної площі зони відпочинку під навісом, а також розташування аквазони. Нижче представлені найпопулярніші форми павільйонів, які встановлюються найчастіше. Крім того, можливість індивідуального виготовлення полікарбонатного павільйону дозволяє нам врахувати всі особливості проєкту та вимоги експлуатації.

Павільйони для басейнів мають мінімальний пристойний вигляд, який ідеально вписується в будь-який ландшафтний дизайн прибудинкової території.
Низькі павільйони для басейну
Високі павільйони для басейну
Ексклюзивні павільйони для басейну
Зв'яжіться з нами зручним способом і наші фахівці допоможуть вам протягом усього процесу: від кваліфікованої консультації, підбору накриття для басейну та розробки проєкту до завершення монтажних робіт та здачі в експлуатацію