Розумне використання
простору аутдор

МОБІЛЬНА ТЕРАСА НА БАСЕЙН

Мобільна тераса на басейн

Симбіоз дизайну та безпеки

Інноваційне автоматичне покриття для басейну. Складається з міцної платформи, яка, рухаючись по рейках, відкриває і закриває чашу за допомогою мотора або вручну. Захищає басейн від сміття, додає корисну площу, підіймає вартість вашої власності та покращує естетику ландшафту. Завдяки такому накриттю ваш улюблений басейн може стати терасою для прийняття сонячних ванн, зоною барбекю і навіть танцмайданчик одним натисканням кнопки.

Знання технології виготовлення та досвід встановлення зсувної тераси для басейну дозволяє нам виконувати комплексну реалізацію проєкту: від будівництва басейну до обробки тераси "під ключ" приватних та комерційних об'єктів.

Переваги розсувної тераси для басейну

Крім того, що мобільна тераса дозволяє насолоджуватися простором над басейном, коли він не використовується, розсувний навіс забезпечує повноцінну безпеку ваших близьких. А також, захищає від сміття, скорочує тепловтрати та випаровування води, підтримуючи постійну температуру навіть у холодні дні. Тераса для басейну витримує навантаження до 350 кг/м² та відмінно підходить для приватних та громадських об'єктів. Кожне покриття виготовляється на 100% відповідно до потреб замовника та умов об'єкта. Інтегрується як в існуючі, так і на етапі будівництва басейнів.

Характеристика розсувної тераси для басейну

Кожна мобільна тераса виготовляється вручну за індивідуальним проєктом для ідеальної посадки над басейном. Конструкція оснащується спеціальними колесами та нейлоновими щітками по краях, для плавного ковзання по напрямних. Тому мобільна тераса встановлюється на ідеально рівній поверхні. Електропривід для автоматичного відкриття працює безшумно і може підключатися до загальної системи керування обладнанням басейну через смартфон. У відкритому положенні мобільна платформа фіксується землі за допомогою системи кріплення.
Варіанти встановлення мобільної тераси для басейну
Уздовж
Паралельно
По боках
Оздоблення розсувної тераси для басейну
Дошка з натурального дерева
Керамічна плитка або камінь
Живий чи штучний газон
Терасна дошка ДПК
У поєднанні з високими стандартами якості та сервісом, орієнтованим на клієнта, ми виконуємо виготовлення та монтаж мобільної тераси для басейнів "під ключ".