Раціональне рішення на користь естетики та благонадійності

РОЛЕТА ДЛЯ БАССЕЙНУ

Ролета для басейну

Енергозбереження. Довговічність. Простота.

Автоматична ролета вирішує завдання чим закрити вуличний басейн будь-якого розміру, без шкоди зовнішньому вигляду ділянки. Жалюзі для басейну повністю накривають водну гладь одним натисканням кнопки. Скорочують випаровування води значно знижуючи витрати на підігрів. Крім того, підтримують чистоту води, захищаючи від сміття і забезпечують надійний захист від випадкового падіння в басейн.

Лаконічність ролетного накриття для басейну поєднується з будь-яким ландшафтом і не захаращує ділянку. Встановлюється як етапі будівництва, і у процесі експлуатації басейну. Наші фахівці допомагають підібрати найбільш відповідний вид ролети, згідно з бажанням замовника та технічними вимогами проєкту.
Естетика помножена на функціонал - запорука гармонійного відпочинку та безпеки близьких

Переваги ролетного накриття басейну

Будь-який відкритий басейн втрачає 80% теплової енергії через поверхню води, особливо вночі та в холодні дні. Ролетне покриття для басейну захищає від великого сміття, скорочує випаровування та тепловтрати більш ніж на 90%. Це дозволяє значно економити на обігріві та довше насолоджуватися басейном протягом сезону. Також спеціальні ламелі Solar мають чорну пластину, прилеглу до води та прозору, звернену до сонця. Завдяки цьому прискорюється прогрів води до 8 °С лише внаслідок безкоштовного сонячного тепла. Крім того, ролетне накриття має низку важливих переваг для власників басейнів.
Види монтажу ролети для басейнів
Для будь-якого типу басейну елемент ролети, що намотує, встановлюється на етапі будівництва чаші під воду або в окрему шахту. Жалюзі для басейну, що плавають, повністю покривають водну гладь, одним натисканням кнопки. А для більшої зручності ця функція підключається до загальної системи управління обладнанням басейну через смартфон.
Крім того, якщо басейн вже готовий, ролету можна встановити над басейном з ручним або автоматичним приводом відкриття та закриття кришки. А намотуючий елемент ролети декорувати матеріалами, що підходять по дизайну зони відпочинку, такими як дерево, терасна дошка, камінь Pierra, плитка і т.д. або залишити відкритим.

Кольорова гамма

Ознайомтеся з кольоровою гамою пливучих жалюзів для басейну і виберіть колір, що найбільше підходить вашому проєкту. Від білосніжно-білого до темно-синього, ролетне накриття добре вписуються в сучасний лаконічний стиль, як у приміщенні, так і на вулиці. Прості кольори ідеально поєднуються з будь-яким оздобленням аквазони та вигідно підкреслюють красу басейну.
Yellow
Blue
Light Blue
Grey
White
Solar
Відвідайте наш шоурум, де ви зможете подивитися всі зразки наживо, вибрати та купити ролетне накриття, щоб створити зону відпочинку за своїм бажанням або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.