Царство умиротворення та краси ювелірної роботи
ХАММАМИ І РИМСЬКІ ТЕРМИ

Будівництво хамамів та римських терм

Вишукані традиції молодості та краси

Відкрийте для себе місце усамітнення, де запашна пара наших хамамів відновлюють тіло і розкішне оздоблення римських терм заспокоюють душу. Мальовничі мозаїчні панно, мармурові лежаки та куполоподібні стелі усіяні зірками переносять у казкову атмосферу арабської ночі. Регулярне відвідування парних, позбавляє хронічних захворювань, нормалізує нервову систему, прискорює кровообіг та обмінні процеси у клітинах шкіри.

Під час створення технічної документації ми скрупульозно плануємо дизайн та ергономіку простору, а також суміжних технічних приміщень. Встановлюємо перевірене обладнання парних генераторів, ароматизації, вентиляції, систем безпеки та управління, що гарантує довгострокову роботу наших парних.
Пориньте у світ гармонії та краси готових рішень хамамів та римських лазень

Хаммам

Турецька лазня

Турецька лазня просякнута духом сходу та водяною парою, де 100% вологість утворює туман та багатошарову температуру повітря: від 25 до 45 °C. Ароматна пара обволікає шкіру сприяючи активному потовиділенню, що природно стимулює організм. При цьому покращується кровообіг, виводяться токсини, покращується самопочуття та зовнішній вигляд. На відміну від фінської сауни, м'який клімат хаммама створює відповідні умови навіть для дітей та людей похилого віку. Характерною особливістю турецької лазні є енергійний мильний масаж, який проводиться на теплому мармуровому лежаку. Тіло укутують величезною хмарою збитого мила з натуральними маслами, що повільно осідає після динамічної процедури.
Оформлення та влаштування хамамів
Будівництво турецької лазні – справжнє мистецтво, а інтер'єр – дорогоцінна оправа для лікувальних spa-процедур. Приміщення лазні нагрівається теплим повітрям, яке циркулює в основі та стінах, а пара подається через невеликі отвори на висоті близько пів метра від підлоги.
Казкова атмосфера досягається шляхом гри світла та архітектурних рішень, світлодіодних стрічок з ефектом нічного неба та аудіосистеми.
Мармурові курни та чаші для омивання є невіддільною частиною хаммама. Вони необхідні для змішування гарячої та холодної води, яка надходить у курни з автентичних латунних кранів.
Грамотне поєднання традиційних технологій, сучасних матеріалів оздоблення та натурального каменю, допомагають нам створювати комфортні та вишукані хаммами.

Римські терми

Улюблене місце spa-процедур та відпочинку римської знаті, де імператори та патриції поправляли здоров'я та проводили розкішні бенкети, а античні жінки дбали про красу тіла. Римська терма - це комплекс споруд із зонами відпочинку, басейнами з гарячою та холодною водою, і звичайно ж, парною. Ідентично хаммаму в римській парній температура не вище 50 ° C зі 100% рівнем вологості.

Незважаючи на те, що в давнину римські парні зводилися у вигляді окремих розкішних палаців, сучасні терми зберігають багате оздоблення та пишність.

Терма очищує на фізичному та ментальному рівні, омолоджує, знімає стрес, стимулює роботу імунної системи. Завдяки чому їх встановлюють не лише у дорогих готелях, а й у приватних будинках.
Оформлення та влаштування римських терм
Пристрій римської парної подібно до хаммама з помірною температурою, м'якою, густою парою, мармуровими сидіннями, столом і лежаками. Для обробки використовується натуральний камінь.
Головна особливість – приміщення з 2-ма басейнами: холодною та гарячою водою, а також душові, кімнати для spa-процедур, масажу та відпочинку. Інтер'єр оформляється в римському стилі: оздоблення мармуром та травертином, мозаїчні панно та фрески з позолотою, доричні колони, питні фонтанчики та статуї в ажурних нішах.
Терми для приватного будинку може включати парну, басейн з системою протитечії й гідромасажу, а також приміщення для обладнання.
Незалежно від масштабу будівництва, потрібен досвід та професійний підхід до вирішення завдання. Ми будуємо римські терми під ключ: від створення проєкту до запуску об'єкта в експлуатацію.