Здоровий клімат для життя та бізнесу

ВЕНТИЛЯЦІЯ

Системи вентиляції та рекуперації

Невидимий комфорт ваших приміщень

Ми приділяємо особливу увагу тому, що не видно, але дуже відчутно. Комфортний мікроклімат забезпечить система вентиляції, яка виводить із приміщення відпрацьоване повітря назовні та забезпечує приплив чистого, насиченого киснем повітря з вулиці.

Крім повітрообміну, система вентиляції очищує повітря, осушує та зволожує, а рекуператор підігріває або охолоджує. І бонусом – економить витрати енергії на всі ці функції.

Ми давно у справі, тому ви можете сміливо довірити нам проєктування та монтаж інжинірингових систем: опалення, вентиляційної системи з рекуперацією повітря та кондиціювання.
Ми любимо свою роботу і гарантуємо бездоганну реалізацію вашого проєкту "під ключ" та повне дотримання технічних норм і регламентів
Види установок для ефективної вентиляції
Промислова вентиляція
Промислова вентиляція
Промислова вентиляція необхідна для ефективного відведення токсичних чи отруйних речовин, що загрожують здоров'ю працівників. Для кожного виробництва ми встановлюємо специфічні системи вентиляції, які забезпечують видалення відпрацьованого повітря та притоку свіжого з урахуванням температурного режиму, загазованості приміщень, а також інтенсивності виділення шкідливих випарів. Працюючи над проєктом, ми враховуємо характер виробництва, кількість техніки, а також кількість співробітників, зайнятих на зміні, щоб забезпечити достатній рівень кисню.

Ми гарантуємо бездоганну реалізацію вашого проєкту "під ключ" з повним дотриманням технічних норм і регламентів.
Система вентиляції у приватному будинку
Майже в кожному котеджі є сауна, автомобільний гараж та інші підсобні приміщення, які потребують особливого підходу під час встановлення вентиляції. З гаража, кухні та вбиралень потрібно витягувати повітря, що погано пахне, в котельні та камінній – підтримувати горіння, подаючи кисень, в сауні та басейні – регулювати рівень вологості, не допускаючи появи зайвої вогкості. Добре спроєктована система забезпечує інтенсивний повітрообмін, хороший мікроклімат у будинку, а отже – міцне здоров'я власників.

Наші досвідчені інженери допоможуть вам якнайкраще організувати процес вентиляції з рекуперацією в приватному будинку під ключ.
Етапи виконання робіт
Проєктування
Ми надаємо інжинірингові послуги:

  • Виїзд консультанта до клієнта;
  • Допомога при виборі обладнання вентиляції для дому, офісу та виробництва;
  • Складання проєкту та кошторису в залежності від розміру та типу приміщення, з урахуванням монтажу;
  • Розробка схем монтажу, в яких вказується інформація про систему вентиляції та рекуперацію;
  • Експертиза та коригування вже наявних проєктів
  • Індивідуальний контроль за кожним етапом роботи;
  • Складання проєкту систем вентиляції "під ключ" відповідно до побажань замовника
Монтаж систем вентиляції
Компанія "Клевер" зібрала найкращих експертів, які володіють мистецтвом монтажу вентиляційних систем, рекуперації та кондиціювання. Особливу увагу ми приділяємо з'єднанню з електропостачанням та теплоносієм. Адже від якості проведених робіт залежить як створення потрібного ефекту, а й розмір витрат за обслуговування. Після завершення робіт ми запускаємо системи в експлуатацію та надаємо необхідну документацію. За потреби проводиться сервісне обслуговування
Сервісне обслуговування
Ми цінуємо наших клієнтів і цінуємо свою репутацію, а тому поділяємо відповідальність за реалізовану продукцію та сервіс. У разі виявлення дефектів у період дії договору ми беззастережно їх усунемо. Крім того, ми проводимо профілактичне та сервісне обслуговування систем вентиляції з рекуперацією, що передбачає періодичний огляд та аналіз роботи систем після завершення гарантійного терміну.
Отримати консультацію фахівців, дізнатися вартість, замовити проєкт систем вентиляції та монтаж, можна телефоном або в нашому шоурумі
Чому з нами вигідно?
Надійна досвідчена компанія
Ми закохані в свою роботу і постійно будуємо приватні та комерційні об'єкти з 2005 р. Надаємо гарантію вище стандартної якості наших робіт, гарантуючи безпеку ваших інвестицій.
Виконуємо повний комплекс робіт
Реалізуючи проєкти, ми беремо до уваги безліч факторів: від складання розрахунків та проєктування інженерних систем до монтажу та сервісного обслуговування. У наших інтересах запропонувати вам найбільш вигідне рішення та уникнути зайвих витрат.
Надаємо фінансову звітність
На будь-якому етапі виконання робіт економіка проекту абсолютно прозора і надається на першу вимогу.

Будьте впевнені у правильності вибору.
Дотримуємося термінів реалізації
Проводимо роботи з заздалегідь складеним графіком з чітким дотриманням узгоджених із Вами термінів.

Складання проєкту відбудеться вчасно!