Відновлювана енергія природи для вашого комфорту

ТЕПЛОВІ НАСОСИ

Теплові насоси – друге ім'я енергоефективності

Опалення взимку, кондиціювання влітку, гаряча вода цілий рік

Тенденції 21-го століття - мінімальна витрата енергоресурсів, а тому встановлення теплових насосів та сонячних колекторів буде найкращим рішенням. Більше ніякого газу, вугілля і пелет з усіма проблемами логістики і вимогами до мережі.

Ми пропонуємо перевірену альтернативу опалювальним системам у вигляді теплових насосів, термін роботи яких досягає 30 років. Це мінімальний термін безперебійної служби системи та автоматики агрегатів. Теплові насоси універсальні, оскільки працюють на обігрів взимку, на кондиціювання влітку та забезпечують підігрів води цілий рік.
Ми в "Клевер" за здорову альтернативу газовому опаленню та всю "занудну" роботу візьмемо на себе: проєктування та монтаж інжинірингових систем опалення тепловими насосами, вентиляційної системи з рекуперацією повітря та кондиціювання.

Переваги теплових насосів для опалення/охолодження приміщення

  • Принцип роботи теплового насосу

    Є поновлювані джерела енергії – повітря, земля та вода. Зовнішня частина теплового насоса "забирає" у них тепло та передає внутрішній частині, яка віддає тепло в систему опалення або кондиціювання. Магія перетворення відбувається завдяки особливим речовинам – холодоагентам.
  • Чому це вигідно?

    Саме внаслідок безкоштовного тепла землі, ґрунтових вод та повітря, теплові насоси вважаються економічними та ефективними при обігріві/охолодженні приміщення.

Що ви отримуєте в результаті

Значна економія коштів

У середньому за рік, щоб отримати 3 кВт*год. теплової енергії, необхідно витратити лише 1 кВт*год. електричної. Таким чином, ви фактично сплачуєте лише третину вартості електроенергії, яка використовувалася до встановлення теплового насоса – економія у 2-4 рази в порівнянні з газовим опаленням.

Опалення, охолодження та гаряча вода однією установкою

Це рішення 3 в 1. В одній системі теплового насоса ви отримаєте опалення та охолодження та наявність гарячої води весь рік. І як приємний бонус – підігрів басейну.

Енергетична незалежність

Ціновий графік в Україні схожий на аритмію, тому не варто прив'язуватись до таких ресурсів, як газ та електрика. "Топити" дровами та вугіллям вже вчорашній день. Тому перевага знову на боці теплового насоса.

Жодної бюрократії та тяганини з дозволами

Установка теплового насоса відбувається без газифікації ділянки, тим більше якщо на ділянці немає газової магістралі або ви не хочете витрачати час та ресурси на дозвільні документи та бюрократію, тепловий насос – ідеальний варіант

Безпека житла

Контроль теплового насоса відбувається через інтернет, і його можна надовго залишити без нагляду. Тепловий насос для дому працює в автономному режимі та безпечний для приміщення. Ризик вибуху та займання дорівнює нулю.

30% компенсації від держави

У 2021 році під кредитну програму "Ощадний дім" та "Зелена енергія" підпадає встановлення теплового насосу. А тому буде відшкодовано до 30% від суми кредиту на енергообладнання.

Види установок теплових насосів

Перший крок для опалення - вибрати тип і виробника теплового насоса, який найкраще підходить для ваших цілей. Точніше, яке джерело відновлюваної енергії найбільш раціонально та економічно вигідно застосувати для вашого проєкту: ґрунт, воду чи атмосферне повітря

Наші спеціалісти виконують комплекс робіт "під ключ", використовуючи обладнання від надійних виробників, перевіреного часом та численними установками.

Геотермічний тепловий насос (джерело - земля, грунт)

Одним з найкращих джерел енергії є ґрунт. І для різних площ використовуються окремі види установки геотермального опалення. Щоб отримати необхідне тепло із землі на великих ділянках, використовується горизонтальний колектор. Він занурюється на глибину - 1.5 м. Якщо ж ділянка невелика - потрібно бурити землю, занурюючи зонд вертикально на глибину до 100 м. Зате ККД такої установки набагато вищий через високу температуру на цій глибині.

Грунтовий тепловий насос (джерело - ґрунтові води)

Ґрунтові води стабільні у своїй температурі (+8+12 °С) і можуть дати гідне обігрів. У парі зі стандартним котлом цей вид теплового насоса здатний постачати будинок теплом навіть при найлютіших зимах, до - 20 °С. Принцип встановлення ґрунтового теплового насоса досить простий та економічний, а тому є популярним серед споживачів. Звичайно, що нижча зовнішня температура повітря, то нижча ефективність теплового насоса.

Повітряний тепловий насос (джерело - повітря)

Такий тепловий насос відбирає тепло з повітря та переносить його в будинок для опалення та підігріву води. Він не потребує робіт з підготовки геотермального поля, а тому витрата фінансів менша. У холодні зими ефективність повітряних теплових насосів нижча за геотермальні. Часто тепловий насос встановлюють разом із резервним джерелом тепла (газовий котел, твердопаливний котел та ін.) Ще один плюс - деякі теплові насоси з типом джерела "повітря" можуть працювати навіть на кондиціювання влітку.

Етапи виконання робіт

Проєктування та розрахунок системи опалення

Хороша звичка – жити у світі з природою. Теплові насоси можна легко інтегрувати в систему сонячного та вітрового електропостачання, щоб використовувати невичерпні ресурси для дому, офісу чи виробництва. Ми проєктуємо та реалізуємо мультизадачні проєкти "під ключ". Крім того, приділяємо особливу увагу оптимізації витрат та отриманню максимальної ефективності всіх систем: опалення, кондиціювання та підігрів води. Практично "розумний дім"!

Установка та монтаж теплових насосів

Компанія "Клевер" зібрала найкращих експертів, які володіють мистецтвом монтажу вентиляційних систем, рекуперації та кондиціювання. Особливу увагу ми приділяємо з'єднанню з електропостачанням та теплоносієм. Адже від якості проведених робіт залежить як створення потрібного ефекту, а й розмір витрат за обслуговування. Після завершення робіт ми запускаємо системи в експлуатацію та надаємо необхідну документацію. За потреби проводиться сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування теплових насосів

Ми цінуємо наших клієнтів і цінуємо свою репутацію, а тому поділяємо відповідальність за реалізовану продукцію та сервіс. У разі виявлення дефектів у період дії договору ми беззастережно їх усунемо. Будь-яке обладнання потребує регулярної діагностики та профілактики. Наша команда проводить періодичний огляд геотермальних, ґрунтових та повітряних теплових насосів, а також інжинірингових систем навіть після завершення гарантійного терміну.
Отримати консультацію спеціалістів, купити тепловий насос, замовити проект систем опалення та монтаж, можна телефоном або в нашому шоурумі