ПРО НАС

Ми не продаємо басейни. Ми прагнемо покращити якість життя та здоров'я кожної української родини.

Історія
У 2005 році наша компанія була створена людьми, які мріють покращувати якість життя та здоров'я кожної української родини. Після проходження професійного навчання, ми розпочали будівництво басейнів та саун чудової якості та дизайну. Кожен об'єкт відображає індивідуальність замовників, забезпечуючи роки насолоди для всієї родини.

Навколо цієї ідеї згуртувалася команда однодумців: кваліфікованих інженерів та проєктувальників, досвідчених будівельників та монтажників. Ми радіємо складним завданням, коли потрібно вийти за межі своїх можливостей. Це змушує нас знаходити креативні рішення та набувати нового досвіду. Завдяки цьому, грамотно будуємо не лише басейни та сауни, але й встановлюємо енергоефективне обладнання та реалізуємо інтер'єрні проєкти з дерева.

На сьогодні ми здали в експлуатацію понад 270 об'єктів приватного та громадського призначення. У тому числі власний шоурум зі зразками, діючим басейном і саунами, розкішним зимовим садом і складом готових басейнів та обладнання.
Ми любимо те, що ми робимо, і це відображається у всіх наших проєктах
  • ЦІННОСТІ
    Як професіонали у своїй галузі, ми вважаємо, що чесність та сумлінність є наріжним каменем у побудові хороших відносин з нашими клієнтами, партнерами та постачальниками. Відносини так само важливі, як і послуги, що надаються нами.
  • ФІЛОСОФІЯ
    Нашим підходом до роботи ми хочемо надихати не лише наших клієнтів, а й колег, партнерів, постачальників і навіть конкурентів.
  • РОЗВИТОК
    Ми постійно відвідуємо тематичні семінари, провідні європейські виставки та виробничі потужності наших партнерів. Все це дозволяє нам бути в курсі останніх новинок та основних трендів сучасного домобудування та благоустрою. Наші клієнти мають можливість тут, в Україні, з перших рук отримати найсучасніші технічні рішення і продукти, що тільки що з'явилися.
Чому ми?
Ви отримуєте стільки корисної від співпраці з нами, що можна навіть не читати
Безпека інвестицій
Будуємо приватні та комерційні басейни з 2005 р. і завжди доводимо кожен об'єкт до завершення. Надаємо гарантію вище стандартної на басейни, обладнання та якість виконаних нами робіт, гарантуючи безпеку ваших інвестицій.
Комплексне вирішення завдань
При реалізації проєкту ми беремо до уваги безліч факторів від вимірів на ділянці та проєктування інженерних систем, до обробки зони відпочинку та благоустрою ландшафту, пропонуючи найвигідніші для вас рішення, які допомагають уникнути непотрібних витрат.
Персональний 3D проєкт
Ми створимо вам 3D візуалізацію вашого майбутнього проєкту, який допоможе побачити його гідність, визначити функціонал і усунути недоліки. І головне, спланувати бюджет та заощадити свій час.
Постійну підтримку 24/7/365
Працюємо Nonstop поважаючи ваш час. Ви завжди можете зв'язатися з нами та отримати вичерпну інформацію, відвідати наш шоурум та викликати спеціалістів на свій об'єкт.
Побачити все наживо в нашому шоурумі
Відвідайте наш затишний шоурум з діючими басейнами, тепловим насосом, зимовим садом, сауною і винним льохом. Ви зможете оцінити нашу роботу на власні очі, отримати консультацію, ознайомитися з живими зразками та складом готової продукції.
Щоденний спокій
Ми надаємо своїм клієнтам повний комплекс сервісного обслуговування, відстежуючи стан води у басейні та роботу обладнання. Ви завжди будете спокійно насолоджуватися своїм басейном.